המרכז להשוואת קופות גמל,השוואת קרנות השתלמות, השוואת בתי השקעות, תכנון פנסיוני, תכנון לפרישה ועוד עושה לך סדר בחיים

השוואה והעברת קרנות השתלמותהחליפו והעבירו את קרנות ההשתלמות שלכם בקלות!

 

אולי יש קרנות טובות יותר?

 

קבלת הצעה אטרקטיבית ללא התחייבות 

 

 

 

 

 

השוואה והעברת קרנות השתלמות

 

 

i פנסיה הינו אתר מוביל בישראל למידע בתחום קופות הגמל, קרנות השתלמות וייעוץ פנסיוני. באמצעותינו תוכלו לקבל מידע מקיף והצעות אטרקטיביות מגופים מקצועיים לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם.

 

 

במידה ואינכם מרוצים מהביצועים של קרן ההשתלמות שלכם, ניתן להעביר את כספכם לקרן השתלמות אחרת, כמובן לאחר קרנות השתלמות השוואה. השינויים שהנהיגה ועדת בכר מאפשרים לכם לבצע העברת קרן השתלמות, להעביר את הכספים שצברתם בקרן ההשתלמות אחת לקרן השתלמות אחרת. ניתן לבצע העברת קרן השתלמות אחת לקרן השתלמות אחרת באותה חברה או שניתן לבצע העברת קרן השתלמות לקרן השתלמות בחברה אחרת. כל זאת, מבלי שהמעבר יהיה כרוך בעלות כלשהי מצידכם. העברת קרן השתלמות אחת לאחרת יכולה להיעשות בכל עת. העברת כספים בקרן השתלמות תבוצע תוך 10 ימים מיום הבקשה. זכרו, בעת העברת קרן השתלמות זכויות העמית נשמרות: הוותק , הנזילות והפטור ממס. העברת קרן השתלמות הינה הליך פשוט.קרן השתלמות השוואה

 

 

טבלה זו מרכזת את קרנות ההשתלמות המובילות והגרועות בתשואתן בקטגוריה אג"ח- אג"ח לאורך פרקי הזמן המצויינים בטבלה מתוך קרנות ההשתלמות הפתוחות לכלל האוכלוסיה. דמי הניהול נכונים לשנת 2011. הנתונים נלקחו ממערכת גמל נט של האוצר ובאחריות החברות המדווחות.

הגרועות הטובות

השתלמות אגח

משך זמן:
שם הקופה תשואה דמי ניהול להצטרפות
1. הפניקס השתלמות - מסלול אגח 2.25% 1.03% למידע
2. אינפיניטי השתלמות אגח קונצרני 1.46% 0.71% למידע
3. אנליסט השתלמות אגח 1.01% 0.65% למידע
4. ילין לפידות קרן השתלמות מסלול אגח 0.45% 0.85% למידע

טבלה זו מרכזת את קרנות ההשתלמות המובילות והגרועות בתשואתן בקטגוריה מניות-מניות לאורך פרקי הזמן המצויינים בטבלה מתוך קרנות ההשתלמות הפתוחות לכלל האוכלוסיה. דמי הניהול נכונים לשנת 2011. הנתונים נלקחו ממערכת גמל נט של האוצר ובאחריות החברות המדווחות.

הגרועות הטובות

השתלמות מניתיות

משך זמן:
שם הקופה תשואה דמי ניהול להצטרפות
1. ילין לפידות קרן השתלמות מסלול מניות -1.67% 0.68% למידע
2. אקסלנס השתלמות פאסיבי-מדדי מניות -2.46% 0.49% למידע
3. הפניקס השתלמות - מסלול מניות -3.82% 1.07% למידע
4. השתלמות שיטת הפניקס סל עוקב מדד s&p500 -3.95% 1.04% למידע

הסמכות לבחירת קרן השתלמות בה יושקעו הכספים היא בידי העובד. זאת בתנאי כמובן שהעובד זכאי לקרן השתלמות. לעובד יש את הסמכות הבלעדית להחליט באיזו קרן השתלמות יהיה חבר.קרן השתלמות השוואה.

הבחירה של קרן השת השתלמות היא בהתאם לשיקולים הקרן השתלמות השוואה מלווים כל השקעה אחרת : תשואות קרן השתלמות, רמת הסיכון בקרן השתלמות, חוסנו של הגוף המנהל, מדיניות ההשקעות של הקרן השתלמות, ביצועי הקרן בשנים האחרונות יחסית לקרנות אחרות וכדומה. חשוב לעשות בין קרנות השתלמות השוואה. מידע מקיף על תשואות קרן השתלמות ואפשרות לביצוע בין קרנות השתלמות השוואה מופיע באתר "גמל נט" שמפעיל משרד האוצר.

כאשר עורכים בין קרנות השתלמות השוואה עליך לבדוק האם העברת קרן ההשתלמות תהיה כדאית עבורך וזאת נעשה על ידי השוואת קרן השתלמות במספר פרמטרים ולא רק על ידי תשואות חיוביות או שליליות שאותה קרן צוברת בתקופה מסוימת. נכון שהפרמטר הכי חשוב עבורך הוא תשואות קרן השתלמות אך עליך לבדוק גם באיזה מסלול מושקעים הכספים, את גובה דמי הניהול שגובה קרן ההשתלמות, מדיניות ההשקעה ורמת הסיכון.קרן השתלמות השוואה

הדרך הטובה ביותר לבצע בין קרנות השתלמות השוואה היא באמצעות מערכת גמל נט השתלמות באתר משרד האוצר. באמצעות גמלנט השתלמות ניתן לבדוק תשואות קרן השתלמות ולהשוות את הביצועים השונים של קרנות ההשתלמות בפרק זמן נתון. ניתן לבצע בין קרנות השתלמות השוואה דמי הניהול ואת להשוות את החברות המנהלות את קרנות ההשתלמות ולבצע בין קרנות השתלמות השוואה  אל מול מדדי שוק נבחרים. יש לבצע בין קרנות השתלמות השוואה על פני פרק זמן ארוך יחסית.

לאחר שערכת בין קרנות השתלמות השוואה והגעת למסקנה כי תשואות קרן השתלמות שברשותך ופרמטרים נוספים אינם לשביעות רצונך, כדאי לך לשקול העברת קרן השתלמות לקרן השתלמות אחרת. ע"י מילוי הטופס בתחתית הדף, תוכל לקבל ללא כל התחייבות מצידך 3 הצעות אטרקטיביות לניהול קרן השתלמות. מומלץ מאוד לבצע בין קרנות השתלמות השוואה ולהעביר את כספך לקרן ההשתלמות המשתלמת ביותר. זכור, כי העברת קרן השתלמות לקרן בעלת תשואות גבוהות לאורך זמן תביא לרווח משמעותי על פני תקופת זמן ארוכה.

 

פרמטרים עיקריים בכדי לבצע בין קרנות השתלמת השוואה פרמטרים אותם יש לבדוק בעת העברת קרן השתלמות:

 

 

  • תשואות קרן השתלמות – יש לבדוק תשואות קרן השתלמות לאורך זמן ולא רק תשואות בתקופה האחרונה. חשוב לבדוק באיזו רמת סיכון הושגה התשואה. הסיכון יימדד לפי סטיית תקן.
  • דמי ניהול קרן השתלמות – דמי הניהול בקרן השתלמות נגבים בסוף חודש על פי היתרה הצבורה בקרן השתלמות. השיעור המירבי של דמי ניהול הקבוע בחוק הוא 0.167% לחודש (2% שנתי). ככל שדמי הניהול נמוכים יותר כך תשואות קרן השתלמות גבוהות יותר. ניתן להתמקח על דמי ניהול.
  • יציבות – כדאי לבדוק מי הגוף שמנהל את קרן ההשתלמות. רצוי לבדוק את הוותק של הגוף ומה סך הנכסים שהוא מנהל במוצרים שונים. חשוב שתרגיש כי הכסף שלך נמצא בידיים טובות.

 

 

 

 

מאוכזבים מהרווחים שמשיגה עבורכם קרן ההשתלמות? מעוניינים בקרן השתלמות עם ביצועים טובם יותר?קרן השתלמות השוואה –  כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיעה בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות חינם לניהול קרנות השתלמות וכל מוצר פנסיוני אחר שברשותכם. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.

 

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג של אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

עוד כתבות בנושא

השוואת קרנות השתלמות וקופות גמל

המדריך לבחירת בתי השקעות

לגלרית מדריכי הווידאו של איי פנסיה

הנתונים נלקחו ממערכת גמל נט של האוצר ובאחריות החברות המדווחות. טבלה זו מרכזת את קופות הגמל המובילות והגרועות בתשואתן בקטגוריה כללית לאורך פרקי הזמן המצויינים בטבלה מתוך קופות הגמל הפתוחות לכלל האוכלוסיה. דמי הניהול נכונים לשנת 2011.

הגרועות הטובות

קופות הגמל

משך זמן:
שם הקופה תשואה דמי ניהול להצטרפות
1. תגמולים שיטת הפניקס סל עוקב תל בונד שקלי 2.36% 0.78% למידע
2. פסגות קמה 0.61% 0.20% למידע
3. תגמולים שיטת הפניקס אגח ממשלתי שקלי ריבית קבועה + 0.35% 0.81% למידע
4. תגמולים האוניברסיטה - עד 10% מניות אין 0.46% למידע
* הדירוג ע"פ תשואה במסלול כללי-כללי. הנתונים נלקחו מפרסום החברות במערכת גמל נט של האוצר ובאחריותן המלאה .

הנתונים נלקחו ממערכת גמלנט של האוצר ובאחריות החברות המדווחות.טבלה זו מרכזת את קרנות ההשתלמות המובילות והגרועות בתשואתן בקטגוריה כללית לאורך פרקי הזמן המצויינים בטבלה מתוך קרנות ההשתלמות הפתוחות לכלל האוכלוסיה. דמי הניהול נכונים לשנת 2011.

הגרועות הטובות

קרנות ההשתלמות

משך זמן:
שם הקופה תשואה דמי ניהול למעבר
1. השתלמות שיטת הפניקס סל עוקב תל בונד שקלי 2.56% 1.09% למידע
2. השתלמות שיטת הפניקס אגח ממשלתי שקלי ריבית קבועה +5 0.43% 1.06% למידע
3. השתלמות משפטנים ללא מניות -0.05% 0.40% למידע
4. שיבולת - השתלמות -0.29% 0.18% למידע
* הדירוג ע"פ תשואה במסלול כללי-כללי. הנתונים נלקחו מפרסום החברות במערכת גמל נט של האוצר ובאחריותן המלאה.

השארת פרטים וקבלת הצעה

בחר את השירות המבוקש
בחר תחום נוסף
פרטים אישיים
שם מלא:
גיל:
יישוב:
טלפון:
סלולרי:
אימייל:
הערות:
הנני מאשר/ת שקראתי את תנאי השימוש באתר ואני מסכים/ה לתנאיו
אני מעוניין להצטרף למועדון לקוחות  למה להצטרף?

5