המרכז להשוואת קופות גמל,השוואת קרנות השתלמות, השוואת בתי השקעות, תכנון פנסיוני, תכנון לפרישה ועוד עושה לך סדר בחיים

תמר קופת גמל

 

 

סקירה על תמר קופת גמל

(אתרינו וסקירה זו אינם קשורים בשום צורה לתמר קופות גמל- נא לא להשאיר פרטים או בקשות מידע)


i פנסיה הינו אתר מוביל בישראל למידע בתחום קופות הגמל, קרנות השתלמות וייעוץ פנסיוני. באתר תוכלו לקבל מידע מקיף והצעות אטרקטיביות מגופים מקצועיים לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם.

 

 

סקירה אובייקטיבית על תמר

תמר קופת גמל, מבית כלל קופות גמל, היא קופת הגמל בעלת הוותק הרב ביותר ומהווה את אחת משלוש קופות הגמל הגדולות ביותר בשוק ההשקעות בישראל נכון לשנת 2010 (השתיים האחרונות הן עצמה וגדיש). תמר קופת גמל, שהייתה שייכת בעבר לבנק דיסקונט, מובילה את טבלת תשואות קופות הגמל בשנים האחרונות, ולפיכך מהווה את קופת הגמל המועדפת בישראל.

 

 

תמר קופת גמל – תעודת זהות

כלל תמר קופת גמל היא קופת תגמולים ופיצויים המנוהלת על ידי כלל קופות גמל, חברת בת של כלל בית השקעות. כלל קופת גמל תמר הוקמה ב-1 באפריל 1979 ומיועדת לכלל האוכלוסייה – שכירים ועצמאים כאחד. שיעור דמי הניהול שגבתה כלל תמר קופת גמל בשנת 2010 היא 1.1%.

במהלך 2008 הועברה כאמור תמר קופת גמל לניהול חברת כלל, מעבר שהפך את כלל קופות גמל לגוף השלישי בשוק קופות הגמל בישראל. בנוסף לכלל תמר קופת גמל, הועברו אל כלל קופות גמל גם הקופות גפן, שקמה, קופה מרכזית לפיצויים, אשכולית, הדס, תואר וקופת רוטשילד חו"ל.

 

 

קווים נוספים המאפיינים את כלל תמר קופת גמל תמר

  1. הרכב ההשקעות בתמר קופת גמל הוא אג"ח ממשלתיות, אג"ח קונצרטיות וחשיפה גיאוגרפית מוגברת לנכסים בארץ ובחו"ל. תמר קופת גמל
  2. כלל תמר קופת גמל השיגה בשלוש השנים האחרונות (נכון לשנת 2010) תשואה ממוצעת של 27.5%. בכך מובילה את שוק קופות הגמל לתקופה זו (אחרי כלל תמר אפשר למצוא את כלל גפן וד"ש תגמולים). קופת גמל תמר בנק דיסקונט
  3. אם בוחנים את הישגיה של כלל תמר קופת גמל ב-5 השנים האחרונות, הרי שניכר כי שמרה על תשואה ממוצעת של 8.3%, שהיא תשואה הזהה לממוצע בשוק (יש לזכור, כי בחמש שנים אלה הייתה שנת מפולת משמעותית אחת),תמר קופת גמל.
  4. מומחי ההשקעות של כלל כלל קופות גמל אינם מצביעים על כל מרכיב ספציפי בתיק ההשקעות שאחראי לתשואות הגבוהות הנמשכות של קופת הגמל, וטוענים כי מדובר בתמהיל האג"ח והמניות שבקופה המאפשר את התשורה הגבוהה. תמר קופת גמל
  5. נכון לשנת 2010 מנוהלים במסגרת כלל תמר קופת גמל כ-12 מיליארד שקלים (זאת בהתאם לנתוני גמלנט של משרד האוצר).
  6. ואת כל אלה עושה כלל תמר קופת גמל כשבאמתחתה רמת סיכון נמוכה מרמת הסיכון הממוצעת בשוק, מה שנחשב להישג נדיר ביותר.

 

 

רקע נוסף אודות כלל קופת גמל

כלל קופות גמל היא חברת בת של כלל פיננסים. מיום הקמתה של כלל קופות גמל בשנת 1995 ועד היום הצטרפו אליה למעלה ממיליון עמיתים, המנהלים דרכה נכסים בהיקף של כמעט 50 מיליארד שקלים.קופת גמל תמר בנק דיסקונט

קופות הגמל של כלל קופות גמל מיועדות לכל המעוניין בחיסכון פנסיוני לטווח ארוך, המבקש רמות סיכון נמוכות יחסית ותשואה גבוהה. פרט לקופת הגמל כלל תמר, הרי שתחת כלל קופות גמל מיוצגות קופות גמל נוספות – כלל קופת גמל מסלולית, המאפשרת לכל משקיע להתאים לעצמו את מאפייני ההשקעה, כלל קופת גמל תגמולים המשלבת אג"ח ומניות בכמות נמוכה, קופת גמל אשכולית, ענבר ואיתן, וכן קופות גמל נוספות המיועדים לצבירת תגמולים כמתואר לעיל.תמר קופת גמל

כנראה שבקופת הגמל נמצאים כספים אבודים רבים של לקוחות משכבר הימים. ניתן לבצא איתור כספים אבודים בכל קופות הגמל על מנת לבדוק האם יש לך כסף שלא ידעת על קיומו.

קופות הגמל במסלול אישי,תמר קופת גמל, המתוארת לעיל הן ייחודיות לחברת לכלל קופות גמל ומאפשרות ללקוחות החברה ליצור לעצמם את תמהיל הנכסים בו ישקיעו. לקוחות אלה נהנים מהאיתנות הפיננסית של כלל קופת גמל, יכולים להיעזר במומחים המקצועיים של החברה, על מנת ליצור לעצמם סל השקעות נכון ונהנים מליווי ותמיכה לאורך כל דרכם בשוק ההשקעות.תמר קופת גמל.

קופת גמל תמר בנק דיסקונט

 

 

 


 

ביטויים קשורים: בית השקעות השוואה, קופת גמל בניהול אישי, גמל נט,תמר קופת גמל,קופת גמל תמר בנק דיסקונט

 

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

עוד כתבות בנושא

השוואת קרנות השתלמות וקופות גמל

המדריך לבחירת בתי השקעות

לגלרית מדריכי הווידאו של איי פנסיה

הנתונים נלקחו ממערכת גמל נט של האוצר ובאחריות החברות המדווחות. טבלה זו מרכזת את קופות הגמל המובילות והגרועות בתשואתן בקטגוריה כללית לאורך פרקי הזמן המצויינים בטבלה מתוך קופות הגמל הפתוחות לכלל האוכלוסיה. דמי הניהול נכונים לשנת 2011.

הגרועות הטובות

קופות הגמל

משך זמן:
שם הקופה תשואה דמי ניהול להצטרפות
1. תגמולים שיטת הפניקס סל עוקב תל בונד שקלי 2.36% 0.78% למידע
2. פסגות קמה 0.61% 0.20% למידע
3. תגמולים שיטת הפניקס אגח ממשלתי שקלי ריבית קבועה + 0.35% 0.81% למידע
4. תגמולים האוניברסיטה - עד 10% מניות אין 0.46% למידע
* הדירוג ע"פ תשואה במסלול כללי-כללי. הנתונים נלקחו מפרסום החברות במערכת גמל נט של האוצר ובאחריותן המלאה .

הנתונים נלקחו ממערכת גמלנט של האוצר ובאחריות החברות המדווחות.טבלה זו מרכזת את קרנות ההשתלמות המובילות והגרועות בתשואתן בקטגוריה כללית לאורך פרקי הזמן המצויינים בטבלה מתוך קרנות ההשתלמות הפתוחות לכלל האוכלוסיה. דמי הניהול נכונים לשנת 2011.

הגרועות הטובות

קרנות ההשתלמות

משך זמן:
שם הקופה תשואה דמי ניהול למעבר
1. השתלמות שיטת הפניקס סל עוקב תל בונד שקלי 2.56% 1.09% למידע
2. השתלמות שיטת הפניקס אגח ממשלתי שקלי ריבית קבועה +5 0.43% 1.06% למידע
3. השתלמות משפטנים ללא מניות -0.05% 0.40% למידע
4. שיבולת - השתלמות -0.29% 0.18% למידע
* הדירוג ע"פ תשואה במסלול כללי-כללי. הנתונים נלקחו מפרסום החברות במערכת גמל נט של האוצר ובאחריותן המלאה.

השארת פרטים וקבלת הצעה

בחר את השירות המבוקש
בחר תחום נוסף
פרטים אישיים
שם מלא:
גיל:
יישוב:
טלפון:
סלולרי:
אימייל:
הערות:
הנני מאשר/ת שקראתי את תנאי השימוש באתר ואני מסכים/ה לתנאיו
אני מעוניין להצטרף למועדון לקוחות  למה להצטרף?

5